slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 tys. zł (3 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 897 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1983 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie utrzymaną działką., gdzie znajdziemy plac zabaw dla dzieci, grill, altany oraz wydzielone miejsce na ognisko. Dużych wrażeń dostarcza również przepiękne oczko wodne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z potencjałem pod własny biznes.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o świetnie zaprojektowanym, przestronnym i wygodnym wnętrzu, na który składają się:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + pralnia + kuchnia + garaż + pomieszczenia gospodarcze
POZIOM ZERO: taras + przedpokój + hol + salon + jadalnia + łazienka
POZIOM JEDEN: 2 łazienki + 2 balkony + taras + 3 pokoje
POZIOM DWA: 3 pokoje + 3 łazienki + aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również urzekającą lokalizacją w niedalekiej odległości od znanego jeziora i miejskiej plaży. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-940)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl