wytworny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 897 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 571 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 210 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 8 pokoi na 3 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1983 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 750 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu znanego jeziora i plaży miejskiej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o świetnie zaprojektowanym, przestronnym i funkcjonalnym wnętrzu:
PIWNICA:
– garaż
– kotłownia
– pomieszczenia gospodarcze
– pralnia
– kuchnia
PARTER:
– salon
– jadalnia
– taras
– łazienka
– przedpokój
– hol
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– 2 balkony
– taras
– 2 łazienki
PODDASZE UŻYTKOWE:
– 3 pokoje
– 3 łazienki
– aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z ogromnym potencjałem pod własny biznes. Całość bardzo zadbana, systematycznie przeglądana i konserwowana. Na terenie działki znajdziemy przygotowane miejsce do zabaw dla dzieci, grill, altany, miejsce na ognisko, oczko wodne. Zapraszamy do zadawania pytań, obejrzenia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz jej zakupu. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wszystkim zainteresowanym obejrzeniem nieruchomości zapewniamy maseczki oraz rękawiczki ochronne.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-940)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl