slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 885 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 083 m2, a także ciekawa cena 750 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 260 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom szukającym oazy spokoju, gdzie można w komfortowych warunkach wytchnąć po ciężkim dniu pracy. pracy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją elitarną lokalizacją nieopodal centrum, w bezpiecznej, zacisznej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Na wyciągnięcie ręki przepiękne lasy. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu perfekcyjne warunki do uprawiania rowerowych i pieszych wędrówek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM -1: kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze
POZIOM 0: jadalnia + łazienka z wc + kuchnia + taras + przedpokój
POZIOM 1/2: pokój dzienny
POZIOM 1: balkon + 3 sypialnie
POZIOM 2: 2 pokoje do własnej aranżacji.
Właściciele aut ucieszą się z dużego garażu w bryle budynku.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje do uzgodnienia. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1822)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl