kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 260 m2, a także ciekawą ceną 790 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2083 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 038 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana głównie do rodzin szukających wytchnienia po ciężkiej pracy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją blisko centrum, w cichej, intymnej okolicy z dominującą, elitarną zabudową jednorodzinną. Nieopodal rozległe lasy idealne na piesze i rowerowe wędrówki. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– 2 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– jadalnia
– taras
– łazienka z wc
– przedpokój.
KONDYGNACJA 1/2:
– salon
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– balkon
KONDYGNACJA 2 / PODDASZE UŻYTKOWE:
– 2 pokoje do własnej aranżacji.
Rodziny posiadające samochód ucieszą się z dużego garażu w bryle budynku.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podlega negocjacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1822)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl