slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 458 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 912 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 147 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 869 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym i wygodnym projektem wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto starannie odremontowaną działką oraz doskonałą lokalizacją zapewniającą spokój, bezpieczeństwo oraz ciszę. Wokół rozciągają się przepiękne lasy i jeziora. Blisko na plażę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, dla których przestrzeń, funkcjonalność, wygoda, prestiż i najwyższy komfort to priorytety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do własnej aranżacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca urządzonym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na część nocną i dzienną:
POZIOM NIŻSZY: pomieszczenia piwniczne;
POZIOM ŚRODKOWY: wiatrołap + garaż + sypialnia + łazienka + jadalnia + salon + taras;
POZIOM WYŻSZY: łazienka + garderoba + 4 sypialnie + balkon.
Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3968)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl