slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 720 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 425 m2, a także ciekawa cena 930 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1989 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 250 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i wytwornym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urządzona w funkcjonalny sposób, co zwiększa jej atrakcyjność i wartość użytkową. We wnętrzu oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji znajdziemy piękne, stylowe meble, z których większość jest do pozostawienia za dopłatą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją przy cichej ulicy, z dala od zgiełku miasta. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale (możliwość prowadzenia działalności usługowej). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
– kuchnię;
– 7 pokoi;
– 3 łazienki;
– pralnię;
– garderobę;
– pomieszczenia składowe.
Osoby zmotoryzowane docenią wiatę garażową z roletami w przedniej części działki. Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka gospodarcza z tyłu posesji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Mamy tutaj naziemne panele fotowoltaiczne i stację uzdatniania wody. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-751)

Kontakt:
e-mail: b.blaszczyk@wgn.pl