widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Morair (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Morair (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Morair). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 1 150 000 EUR (4 945 000 złotych). Powierzchnia 476 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 987 zł. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na 826-metrowej działce

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca  przestronnym wnętrzem oraz nowoczesnym wykończeniem. Niezwykle komfortowy jest też taras o pow. 132 mkw., a także basen o pow. 35 mkw. Kolejnym, mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest też urokliwa lokalizacja w miejscowości o niewielkiej ilości turystów, dlatego nawet latem nie ma tu tłumów. To wyjątkowo elitarna okolica z dużą ilością  restauracji i sklepów w sąsiedztwie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-13)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)