prestiżowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 590 000 złotych. Powierzchnia 270 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 185 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2470-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Cicha i spokojna okolica blisko parku to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
CZĘŚĆ PRYWATNA:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– taras
CZĘŚĆ KOMERCYJNA:
– 2 gabinety
– 2 toalety
PODDASZE:
– przestrzeń do adaptacji wg własnego projektu.
Duże wrażenie robi przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród. W cenie ekskluzywnej rezydencji pozostają meble kuchenne wraz z wyposażeniem.

Więcej informacji udzielę telefonicznie i w czasie prezentacji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2908)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl

x (x)