widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na Mazurach na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1,29 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja wyróżnia się niecodziennie wysokim komfortem, standardem oraz wykończeniami z najlepszych jakościowo materiałów. W ekskluzywnej rezydencji rozprowadzona jest instalacja ogrzewania podłogowego. Dużym atutem jest również znajdujący się na działce przepiękny pomost prowadzący nad jezioro.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Obok luksusowej rezydencji na tej samej działce mieszczą się 2 drewniane budynki letniskowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
– salon
– 3 łazienki
– taras
– 3 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na imponujących 10 174 metrach kwadratowych. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-3062)

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133