stylowy kominek w salonie luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicach Inowrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie) za 495 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby tu prowadzić działalność komercyjną. Na tej samej działce znajdują się bowiem dwa garaże, budynek warsztatowy z kanałem, budynki magazynowe oraz pomieszczenie socjalne dla pracowników. Ponadto cały plac utwardzony jest płytami betonowymi.

Luksusowa rezydencja gwarantuje swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji monitoringu i alarmu z 12 kamerami oraz czujnikami ruchu. Luksusowa rezydencja ogrzewana za pomocą pieca z podajnikiem na ekogroszek oraz kominkiem. Dodatkowo zainstalowana stacja uzdatniania wody. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie materiałów najlepszej jakości. Tworzą je:
KONDYGNACJA 0: 4 pokoje + kuchnia letnia + biuro + kuchnia + 2 łazienki + jadalnia
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością mebli. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 3 143 metrów kwadratowych. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą. 27 banków w jednym miejscu. (037-2769)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590