front luksusowej rezydencji do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 434,4 metra kwadratowego na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 369 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie za transakcję pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Dużą zaletą luksusowej rezydencji jest jej elitarna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, blisko sklepów spożywczo-przemysłowych, szkoły, przychodni zdrowia itp.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowany i zadbany ogród z wieloma nasadzeniami rabat i drzew ozdobnych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA 0: korytarz + garaż + 2 pokoje + wc + kuchnia + łazienka + składówka + pralnia
KONDYGNACJA 1: salon + wc + kuchnia + łazienka + jadalnia + korytarz
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + wc + taras + łazienka + korytarz.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1985 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na 660 metrach kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja wykończona w wysokim standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, takich jak terakota, glazura, PCV, dąb. Do długiej listy atutów luksusowej rezydencji warto jeszcze dodać kompletne wyposażenie wraz z umeblowaniem wliczone w cenę. (032-3449)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 298 901