nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Malborka

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Malborka

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 111,3 metrów kwadratowych w okolicy Malborka (pomorskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może bardzo atrakcyjną i malowniczą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal lasu. Nie bez znaczenia jest też zadbana i wypielęgnowana działka z oczkiem wodnym, w którym pływa wiele gatunków ryb. Działka obsadzona drzewami owocowymi oraz różnymi krzewami.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dziki wstawionym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń: przedsionek + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + 2 łazienki + salon + 3 pokoje + aneks kuchenny + taras. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 2 000 metrów kwadratowych. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3682)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85