komfortowe wnętrze rezydencji nad jeziorem do sprzedaży

Rezydencja na sprzedaż nad jeziorem

Luksusowa rezydencja o powierzchni 110 metrów kwadratowych nad jeziorem (podlaskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencja do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Ekskluzywna rezydencja znakomicie nadaje się na lokatę kapitału, a latem może być z powodzeniem wykorzystywana na wynajem dla turystów.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: sauna + garaż + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0: salon + taras + jadalnia + łazienka z wc + kuchnia
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z uwzględnionym już w cenie kompletnym wyposażeniem, łódką, udziałami w drodze, plaży oraz pomoście. Atrakcyjna, malownicza lokalizacja – luksusowa rezydencja znajduje się zaledwie 300 metrów od jeziora. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wyróżnia się niebywałym poziomem komfortu, najwyższym standardem i wykończeniami z najlepszej jakości materiałów.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowana i zadbana działka z elementami małej architektury ogrodowej. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1997 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 546 metrów kwadratowych. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-620)

Kontakt:
e-mail: wsadlowska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 512 012 097