nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 765 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją nieopodal szkoły, ośrodka zdrowia, przedszkola, banku oraz wielu lokali handlowo-usługowych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z możliwością pozostawienia części umeblowania i wyposażenia (dodatkowo płatne).

Duże wrażenie we wnętrzu luksusowej rezydencji robi stylowy kominek z zamkniętą komorą spalania i dystrybucją gorącego powietrza do pomieszczeń na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji ogrzewane jest za pomocą nowego pieca na pelet z możliwością podłączenia do sieci gazowej. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa, o co dba nowoczesna, dwustrefowa instalacja alarmowa.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji jest przepięknie utrzymany i wypielęgnowany ogród z niezależnym systemem nawadniania (bez kosztów wody), zraszaczami dla trawy oraz linią kroplującą do wszystkich nasadzeń, krzewów oraz drzew. To doskonałe miejsce na rodzinne spotkania i organizowania ogniska lub grilla. Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie z najlepszych gatunkowo materiałów i surowców.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– taras
– kotłownia
– salon
– hol
– łazienka z wc
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– hol
– pokój kąpielowy
– 3 pokoje
– 2 balkony
KONDYGNACJA 2:
– strych

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2009 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na powierzchni 1 231 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15899)

Kontakt:
e-mail: a.tkaczew@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 502 266 020