slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad jeziorem (pomorskie)

Rezydencja na sprzedaż nad jeziorem (pomorskie)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad jeziorem (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 190 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (5 211 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 541 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim wysmakowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garaż + gabinet + łazienka + kuchnia + taras + pokój dzienny + przedpokój;
KONDYGNACJA 1: główna sypialnia z osobną łazienką + garderoba + 3 pokoje.
Wnętrze komfortowo umeblowane/wyposażone.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale komercyjnym (agroturystyka). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze menadżerskiej lub przedstawicielom wolnych zawodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także fenomenalną lokalizacją w cichej, spokojnej okolicy, blisko morza (3 km) oraz znanego wszystkim jeziora. Blisko stąd również do Słowińskiego Parku Narodowego. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także zadbaną działką. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-20343)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl