slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 660 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 125 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 280 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w technologii kanadyjskiej o sprzyjającym mikroklimacie (zastosowanie drewna). Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest energooszczędna (wielowarstwowe ściany + przestrzenie wewnątrz ścian wypełnione materiałem termoizolacyjnym). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu, za co odpowiada m.in. gazowe ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + hol + kuchnia + salon + taras + łazienka + 2 pokoje + garderoba + kotłownia;
PODDASZE” open space” do wykończenia i podziału.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przepięknym ogrodem z licznym nasadzeniami. Prywatność i intymność zapewniają ogrodzenie z trzech stron obsadzone wysokimi tujami.  Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno blaszany garaż na działce. Dużym udogodnieniem jest z pewnością dodatkowy, mały budynek gospodarczy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i pól. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Znajdziemy tu również sklep, piekarnię itp. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26749)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl