slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Opole (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Opole (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Opola (opolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 908 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 940 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 254,39 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, siedem pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2002 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 748 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością pozostawienia zastanego w jej wnętrzu wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Gwarantem tego jest zamknięty teren, monitoring oraz domofon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją. W zasięgu wzroku bankomaty, przychodnie zdrowia, apteki, tereny zielone, siłownie, obiekty sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, dyskonty, centra handlowe, sklepy. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy:
– jednostanowiskowy garaż w bryle budynku;
– 7 miejsc parkingowych na podjeździe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z imponującą antresolą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: ORZEŁ BROKER WGN 2020 dla najlepszych biur w Polsce, LIDER OTODOM 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, TOP MARKA Laur Klienta 2022, ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec – biura nieruchomości działającego na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3610)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl