nowoczesna jadalnia i kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 590 000 złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 458 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Rok budowy – 1987. Działka liczy 1599 metrów kwadratowych. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencję do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją przepięknie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z ujętą już w cenie zabudową kuchni, sprzętem AGD, szafami w zabudowie na parterze oraz piętrze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż posiada rozprowadzoną klimatyzację oraz wiele systemów ułatwiających życie, jak np. automatyczna brama garażowa, domofon, system alarmowy itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + garaż + pralnia + letnia kuchnia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka z wc + kuchnia + korytarz + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + łazienka z wc + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż po generalny remoncie. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3705)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)