slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 604 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 5 645 m2, a także ciekawa cena 2,1 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2014 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 318 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej, komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: garaż + gabinet + kotłownia + salon + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki z wc + 3 sypialnie + kuchnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim swoim mieszkańcom najwyższy standard bezpieczeństwa oraz komfortu.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4368)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl