widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 3 980 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 520 tysięcy zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 1 877 zł/mkw. przy metrażu 277 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z nasadzeniami różnych roślin ozdobnych i krzewów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1
KONDYGNACJA 0: sypialnia + łazienka z wc + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny + część komunikacyjna + hall + garaż + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + łazienka + korytarz + 2 balkony + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz ze znajdującym się obok, wydzielonym miejscem do zabaw z dziećmi, sadem owocowym, warzywniakiem oraz altaną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana centralnie z pieca i kominkowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją w miłym i przyjaznym sąsiedztwie. Oglądanie po wcześniejszym kontakcie z biurem WGN. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4723)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl