slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (4,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją imponującą działką z przepięknymi nasadzeniami choinek, modrzewia, kwiatów, drzew oraz innej kolorowej roślinności. Praktycznym rozwiązaniem jest na pewno obecność na działce budynku gospodarczego, kojca dla psa etc. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe okna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana z wyczuciem dobrego smaku:
KONDYGNACJA JEDEN: balkon + garderoba + hol + 3 sypialnie + łazienka;
KONDYGNACJA ZERO: przedpokój + kuchnia + gabinet + jadalnia + pokój dzienny + korytarz + wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana własnoręcznie przez właściciela w stylu wiejskim. Projekt jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującą architekturą i kameralnym wnętrzem w stylu retro. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dodać rewelacyjną działkę z nasadzeniami kolorowych roślin. Na koniec koniecznie należy dopisać urzekającą lokalizację na peryferiach miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż po wcześniejszym umówieniu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5978)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl