slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 970 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 288,71 m2 powierzchni posadowiona na działce 656 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1972. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 360 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim fantastycznym ogrodem z przepięknym oczkiem wodnym. Na starannie wypielęgnowanej i zadbanej działce stoi altana grillowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe, zewnętrzne rolety). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią aż pięć miejsc parkingowych (dwa na podjeździe + trzy w garażach).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również imponującą lokalizacją w otoczeniu niezbędnego do codziennego życia zaplecza: sklepy, punkty usługowe, dyskonty znanych sieci, szkoły, przedszkola. Na spacerowiczów oraz rodziny z małymi dziećmi czeka park z uroczymi alejami. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Blisko do centrum.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 1:
– garderoba;
– kuchnia;
– 4 pokoje;
– spiżarnia;
– łazienka;
POZIOM 0:
– 3 pokoje;
– łazienka;
– weranda;
– korytarz;
– spiżarnia;
– kuchnia;
POZIOM -1:
– 3 garaże;
– 7 pomieszczeń;
– pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej willi i zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-500)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl