słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży San Miguel De Las Salina (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż San Miguel De Las Salina (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (San Miguel De Las Salina). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 595 000 EUR (2 594 200 złotych). Powierzchnia 144 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 18 015 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 500-metrowej działce.

Najmocniejszym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest bez wątpienia jej unikatowa, bajeczna lokalizacja w pobliżu wybrzeży Costa Blanca uważanego za jedno z najbardziej słonecznych, ciepłych i pogodnych miejsc w całej Hiszpanii. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się blisko licznych restauracji oferujących tradycyjne dania hiszpańskiej kuchni oraz miejsc, gdzie kwitnie malarstwo, muzyka i poezja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem oraz ogrodem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 3 sypialnie + 3 łazienki + salon + kuchnia. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-86)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)