slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Słupsk

Rezydencja na sprzedaż Słupsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Słupsku (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 439 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 715 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 390 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 7 pokoi na 3 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1996 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 449 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją na terenie kameralnego osiedla. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również eleganckim, przemyślanym i komfortowym wnętrzem. Ciekawy projekt. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie wygody i bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że teren jest ogrodzony. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji koniecznie trzeba dopisać przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE: garaż + pomieszczenie rekreacyjne + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia techniczna + bar + pralnia + wc
PARTER: hol + salon + kuchnia + jadalnia + łazienka + sypialnia + taras
PIĘTRO: łazienka + garderoba + gabinet + taras + 2 sypialnie
PODDASZE: 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na panoramę miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno jednostanowiskowy garaż. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z na mi drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19063)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl