widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 119 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1 355 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 516 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 8 pokoi na 3 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1991 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 699 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. solary słoneczne (2 sztuki – ciepła woda), fotowoltaika – 24 panele o mocy 6 KW. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
PARTER: wiatrołap + hol + klatka schodowa + pokój dzienny + taras + jadalnia + pokój rekreacyjny + wc dla gości + kuchnia + spiżarnia + gabinet + salon kąpielowy + 2 sypialnie
PODDASZE: 2 sypialnie + 2 garderoby + łazienka z wc + kącik biblioteczny + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami iglastych, liściastych i owocowych drzew, a także ogromną ilością mniejszych krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, przedszkola, apteki, szkoły, urzędy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do rodzin z dziećmi, które cenią luksus, prestiż, elegancję, styl, zaufanych sąsiadów oraz spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16513)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl