zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2016 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 431 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,29 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 153 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 153 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w wiele nowoczesnych nowinek technologicznych. Właścicieli z pewnością zainteresuje duży garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + wideofony) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży olśniewa nowoczesnym stylem, elegancją i wysmakowanym gustem:
KONDYGNACJA NIŻSZA:
– kuchnia
– hol
– gabinet
– salon
– jadalnia
– łazienka
KONDYGNACJA WYŻSZA:
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ogromne wrażenie robi również pieczołowicie utrzymany ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto znakomitą lokalizacją w pobliżu: terenów zielonych, punktów usługowo-handlowych, szkoły i przedszkola.

Zapraszam serdecznie na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2703)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl