slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Sopot

Rezydencja na sprzedaż Sopot

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Sopocie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 285 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,85 mln zł (17 018 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 602 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi za perłę na polskim rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, z dala od turystycznego zgiełku i zaledwie jeden kilometr od plaży. Wokół nie brakuje rozbudowanej infrastruktury z wieloma restauracjami, sklepami i punktami usługowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia pensjonatu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto bajkowym ogrodem z praktyczną altaną i licznymi nasadzeniami krzewów, kwiatów, sosen, jabłoni, orzechowców, bzów itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN: „open space” do aranżacji
POZIOM ZERO: jadalnia + pokój + łazienka + taras + garderoba + salon + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + 2 łazienki z 2 wc
POZIOM DWA: „open space” pod cele mieszkalne.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-860)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl