minimalistyczny wystrój wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 148 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 680 tys. zł (4 595 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 730 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie zagospodarowaną działką z funkcjonalnym, gospodarczym budynkiem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: pokój + kuchnia + pokój dzienny + korytarz + łazienka
WYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenie pod łazienkę + pokój sypialniany + korytarz + 2 pomieszczenia pod kolejne sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, szkół, licznych urzędów, parku wodnego etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona w bezpiecznej, cichej i przede wszystkim spokojnej okolicy, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-303)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl