slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 730 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 700 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 148 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 730 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie utrzymaną działką z przemyślanym, gospodarczym budynkiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM MINUS JEDEN
POZIOM ZERO: kuchnia + pokój + korytarz + salon + łazienka
POZIOM JEDEN: pokój sypialniany + pomieszczenie pod łazienkę + 2 pomieszczenia pod kolejne sypialnie + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, szkół, wielu urzędów, parku wodnego itp. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-303)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl