widok od strony jadalni na salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Suwałki (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Suwałki (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Suwałk (podlaskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 3 216 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pomieszczeń a także dostosowany do nich metraż 137 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 450 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 1 kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 285 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi nowoczesny system alarmowy. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż są urządzone: garderoba + łazienka + pokój dzienny + 2 sypialnie. Ogromnym plusem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest również wypielęgnowany ogród, miejsce do wypoczynku, altanka z grillem, a także sauna. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-888)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl