imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Nowa Sól

Rezydencja na sprzedaż Nowa Sól

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Nowej Soli (lubuskie). Wygodny metraż 450 mkw. łącznie z ogromną działką 900 mkw. i atrakcyjną ceną 620 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 12 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 1 378 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią aż 7 miejsc parkingowych (garaż + wiata). Malownicza lokalizacja pod lasem to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Warto w tym miejscu wspomnieć również o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: garaż + kotłownia + 3 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: przedpokój + 2 pokoje + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: hol + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + 4 sypialnie
KONDYGNACJA 2: klatka schodowa + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + 3 sypialnie + łazienka.
Pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane są w nowoczesnym i klasycznym designie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy poziom bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zagospodarowany ogród z krzewami ozdobnymi, drzewami iglastymi, owocowymi, winogronem i trawą. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-4871)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl