slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 224 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,6 mln zł (7 143 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 748 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych, wieloosobowych rodzin ceniących wygodę i przestrzeń. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać przepiękny ogród oraz fantastycznie zagospodarowaną działkę. Znajdziemy tu dodatkowy budynek gospodarczy oraz altanę ogrodową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Przemyślany układ pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
KONDYGNACJA 0:
– 2-stanowiskowy garaż;
– kotłownia;
– pralnia;
– wiatrołap;
– wc;
– hol;
– pokój gościnny;
– kuchnia;
– jadalnia;
– taras;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– 2 łazienki;
– 2 garderoby;
– 4 sypialnie.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji starannie odremontowane.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją imponującą architekturą z użytkowym poddaszem i przestronnym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Przed prezentacją luksusowej rezydencji konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Odbywa się to poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie/najmie zaprezentowanej ekskluzywnej rezydencji umowy pośrednictwa na nabycie/najem nieruchomości. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-148)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl