slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 946 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 700 m2, a także ciekawa cena 2,2 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 370 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszej prezentacji wspaniałą lokalizacją w elitarnej dzielnicy willowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także wytwornie urządzonym wnętrzem, komfortem, prestiżem i europejskim poziomem życia, jakie oferuje. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne
POZIOM ZERO: wc + hol + oranżeria + gabinet + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + 3 pokoje
POZIOM DWA: łazienka + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także starannie zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia lokatorom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. Jednym z licznych udogodnień jest tu ogrzewanie podłogowe. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12728)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl