slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kępno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kępno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kępna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 690 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 224 m2 powierzchni posadowiona na działce 960 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 080 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca komfortowym, przestronnym wnętrzem, elegancją oraz gwarancją życia na najwyższym poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również malowniczą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu licznej zieleni, jeziora oraz lasu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów lub przedstawicieli wolnych zawodów, którzy cenią zaufanych sąsiadów, a także spędzenie czasu w ładnej okolicy niedaleko jeziora.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– strefa jadalna
– kuchnia
– 4 sypialnie
– 2 łazienki
– przedpokój.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z funkcjonalnym budynkiem gospodarczym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne, nowoczesne nowinki, jak np. światłowód.  W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-233)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl