widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 960 000 zł (6 000 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 588 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, willowej okolicy (w pobliżu szkoła) oraz przepięknym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– 2 łazienki.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji przeszło generalny remont i zostało wyposażone w nowe sprzęty kuchenne oraz meble. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż oraz liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Funkcjonalnymi pomieszczeniami są ponadto poddasze oraz piwnice. Oszałamiające wrażeni robi zapierający dech w piersiach widok na jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12446)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl