slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,85 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 406 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 758 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 557 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w cichych i spokojnych przedmieściach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana na indywidualne zamówienie w wyszukanym designie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim komfortowym, wygodnym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem z następującym podziałem na kondygnacje, pokoje i pomieszczenia:
POZIOM ZERO: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + hall + komórka gospodarcza + 2 piwnice + korytarz do garażu + dwustanowiskowy garaż + taras;
POZIOM JEDEN: pokój dzienny + 3 sypialnie + kuchnia + aneks jadalniany + 2 łazienki + korytarz komunikacyjny + przedsionek + klatka schodowa + garderoba;
POZIOM DWA: sypialnia + atelier.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także starannie wypielęgnowanym i zadrzewionym ogrodem oraz przepiękną działką. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13149)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl