slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 798 600 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 87,44 m2 powierzchni posadowiona na działce 220 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 133 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne punkty usługowe, sklepy, dyskonty, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw oraz obiekty sportowe. Na wielbicieli sportu czekają: ścieżki rowerowe, siłownie, basen etc. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno znakomite miejsce na spacery: staw i park.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + garderoba + pralnia + łazienka + kuchnia + taras + pokój dzienny. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie o wartości ponad 45 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z altanę gospodarczą. W poczet zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto także dodać ogród zimowy, taras, a także bajkowy ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoją elitarną lokalizacją na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki standard bezpieczeństwa. Odpowiada za to system alarmowy + antywłamaniowe drzwi. Wygodę natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3423)

Kontakt:
e-mail: contactcenter@wgn.pl