slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (4 994 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 257 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim komfort, wygodę oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. O to ostatnie troszczą się solidne, antywłamaniowe rolety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w otoczeniu punktów usługowych, dyskontów popularnych sieci, sklepów etc. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dopisać bajkowy ogród, a także komfortowe, przestronny i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze:
WYŻSZA KONDYGNACJA: pokój garderobiany;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: 3 sypialnie + łazienka;
NIŻSZA KONDYGNACJA: kotłownia + strefa kuchenno-jadalniana + pokój dzienny + przedpokój + łazienka.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13797)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl