slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 312,52 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,05 mln zł (9 759 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki nowoczesnym technologiom, jak na przykład fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki komfort (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe), ale i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dbają klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są: antywłamaniowe drzwi, instalacja alarmowa, monitoring, wideodomofon oraz solidne ogrodzenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przestronnym, estetycznie urządzonym wnętrzem gwarantującym dodatkowo intymność i życie na światowym poziomie w ciszy i spokoju: Funkcjonalny układ pomieszczeń obejmuje:
na KONDYGNACJI ZERO: 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + gabinet + łazienka + hall + wiatrołap;
na KONDYGNACJI JEDEN: pokój nad garażem + garderoba + sypialnia + 3 łazienki + 4 sypialnie + hall.
Dla rodzin posiadających samochód przygotowano dwustanowiskowy garaż i parking w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ekskluzywnym wnętrzem i estetycznie wykończonym ogrodem z tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN, nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. WGN zapewnia bezpłatnie pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14077)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl