slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Kwidzyn

Rezydencja na wynajem Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 2016 roku o powierzchni 101 m2 i atrakcyjnej cenie 3 700 zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem w wolno stojącej zabudowie z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie 2 kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 1900-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie czterech pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu zapierających dech w piersi krajobrazów i wspaniałych terenów do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje najemcom i ich rodzinom nie tylko wysoki komfort życia (klimatyzacja), ale również stopień bezpieczeństwa. Dla zmotoryzowanych przygotowano blaszany garaż.

Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko dla osób/rodzin nieposiadających zwierząt. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na co najmniej rok i wyłącznie na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa doskonałą lokalizacją na ładnie urządzonej działce z fantastycznym ogrodem (w ramach wynajmu najemca zobowiązany jest do pielęgnacji ogrodu i zieleni na terenie całej działki). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca kameralnym, stylowym wnętrzem o przemyślanym rozkładzie pokoi i pomieszczeń: pomieszczenia strychowe + pomieszczenia piwniczne + taras + wiatrołap + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + 3 pokoje + kuchnia + pokój dzienny. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji jest jasne i obszerne.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 tys. złotych.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5590)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com