slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 265 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 200 m2, a także ciekawa cena 619 tys. zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 145,14 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki: apteki, kościoły, szkoły, dyskonty znanych marek, markety, sklepy, punkty usługowe etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po kapitalnym remoncie wraz z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz ociepleniem i zagospodarowaniem terenu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod prowadzenie działalności komercyjnej, jak np. biuro, siedzibę firmy, hurtownia, lokal. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zaaranżowanym w najwyższym standardzie i nowoczesnym stylu wnętrzem: 2 sypialnie + pokój dzienny + garderoba + łazienka z wc + kuchnia + pomieszczenia piwniczne + 2 przedpokoje + wc + dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14226)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl