slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 814 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 112 m2, a także ciekawa cena 1,799 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 264 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań i materiałów, jak np. fotowoltaika. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i europejski poziom życia. O to pierwsze dba czytnik linii papilarnych w zamkach, antywłamaniowe rolety, antywłamaniowe drzwi. Komfort z kolei gwarantują: klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, instalacja osmotycznej filtracji wody, centralny odkurzacz. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + salon + pokój + jadalnia + hol + przedsionek + łazienka + spiżarnia + garaż + wc + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 sypialnie + siłownia + gabinet + pralnia + korytarz + łazienka.
Wnętrze wyróżnia się m.in. doskonale dobranym oświetleniem z opcją zmiany kolorów ambient.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób pragnących ciszy, spokoju i bliskości natury nad jeziorem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest perfekcyjnie nasłoneczniona i oświetlona. Duże wrażenie robi estetycznie zagospodarowana i utrzymana działka z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem oraz bogatą roślinnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż podłączona do wszystkich niezbędnych mediów (woda, prąd, siła, gaz, szambo). Majętne rodziny dysponujące kilkunastoma samochodami docenią 10 miejsc parkingowych: 2 w garażu + 8 na parkingu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją nieopodal znanego jeziora. W najbliższej okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej: przedszkoli, szkół, przychodni zdrowia, żłobków, sklepów, punktów usługowych, aptek. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem wykończonym z najwyższą dbałością o szczegóły. Luksusowa rezydencja do sprzedaży to więcej niż tylko miejsce do życia – to styl życia. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom życie w harmonii z naturą bez rezygnacji z wygód. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, zapraszamy do kontaktu mailowego. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1885)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl