slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 312,52 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,45 mln zł (11 039 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w liczne udogodnienia i zaawansowane technologie podnoszące zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Znajdziemy tu: fotowoltaikę, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, instalację alarmową, monitoring, wideofon, antywłamaniowe drzwi itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0:
– dwustanowiskowy garaż;
– pomieszczenie gospodarcze;
– jadalnia;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– gabinet;
– łazienka;
– hol;
– wiatrołap;
KONDYGNACJA 1:
– pokój nad garażem;
– garderoba;
– 2 łazienki;
– 4 sypialnie;
– hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w ciszy i spokoju. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwustanowiskowy garaż. Niezwykle efektownie prezentuje się okalająca oferowaną na sprzedaż luksusową rezydencję działka z fantastycznym ogrodem oraz tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13416)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl