slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 699 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 150 m2 powierzchni posadowiona na działce 980 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2004. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 660 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim oraz zadbanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– kuchnia;
– taras;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój;
– pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także przepięknym ogrodem zagospodarowanym z drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi. Rodziny posiadające samochód docenią jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy poziom nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (elektryczne ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy w sąsiedztwie parku pałacowego. Nieopodal kompletna infrastruktura: szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kręgielnia, apteka, sklepy, skatepark, korty tenisowe z zapleczem, stacja paliw z myjnią automatyczną. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3573)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl