stylowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szprotawa

Rezydencja na sprzedaż Szprotawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szprotawie (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 650 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 400 m2 powierzchni posadowiona na działce 262 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2004. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 625 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem (działalność komercyjna) i prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
CZĘŚĆ USŁUGOWA / POZIOM ZERO: zaplecze sanitarno-socjalne + lokal usługowy + sala sprzedażowa + zaplecze magazynowe
STREFA MIESZKALNA / POZIOM JEDEN: 4 pomieszczenia + przedpokój + 2 wc
STREFA MIESZKALNA / POZIOM 2: kuchnia + gabinet + salon + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Polecam i zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółów udzielę droga mejlową (b.krupa@wgn.pl). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5181)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl