przepiękny taras i ogród zimowy w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 922 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,599 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 270 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 990 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nie tylko nobilitującą lokalizacją w sąsiedztwie centrum, ale również przepięknie położoną działką widokową. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety w oknach. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: pokój gościnny + sypialnia + kotłownia + ogród zimowy + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + hol + taras + garaż + wiatrołap + kuchnia + pralnia
WYŻSZA KONDYGNACJA: aneks kuchenny + hol + garderoba + taras + 3 łazienki + balkon + 3 pokoje.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25943)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl