slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (9 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w znanej, turystycznej miejscowości, zaledwie kilka kilometrów od Rynku. Okolica obfituje w liczne turystyczne atrakcje, jak na przykład: Sokolarnia, Muzeum Ustrońskie, Park Linowy, Górski Park Równica, amfiteatr, Leśny Park Niespodzianek, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Rezerwat Przyrody, Kolej Linowa, Park nad Wisłą itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: schowek + garaż + łazienka + 2 tarasy + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie + hol;
KONDYGNACJA 2: nieużytkowe poddasze.
Oprócz tego na działce posadowiony jest dodatkowy budynek dla gości, gdzie znajdziemy: łazienkę oraz pokój. Ogromne wrażenie robi na pewno przepięknie wypielęgnowany i zagospodarowany ogród, gdzie rosną trzymetrowe tuje, a także piętnastoletnie bonzai. Właściciele aut docenią otwieraną pilotem bramę do garażu. Duże wrażenie robi na pewno imponujący widok z okien i tarasów na góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem ze stiukami i sztukaterią najsłynniejszej, włoskiej marki na ścianach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest licznymi, nowoczesnymi gadżetami: zamki na linie papilarne, sterowanie za pomocą smartfonu/tabletu etc. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa wiele systemów: instalacja alarmowa, instalacja przygotowana pod monitoring, instalacja przeciwśnieżna, antywłamaniowe okna. Komfort natomiast zapewniają klimatyzacja wraz z ogrzewaniem podłogowym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana z wyposażeniem, gdzie wiele elementów umeblowania i wyposażenia zostało sprowadzone na specjalne zamówienie z Włoch i Hiszpanii. Wisienką na torcie jest dach, na którym każda położona, ceramiczna dachówka była osobno wypalana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26589)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl