slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 16 485 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 048 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 581 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, jedenaście pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,19 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do bogatych biznesmenów oraz rodzin wielopokoleniowych. To również znakomita oferta pod własny biznes typu agroturystyka lub prestiżowa siedziba firmy (na działce znajdziemy dwa dodatkowe budynki: użytkowy budynek nr 1 (178 mkw.) oraz użytkowy budynek nr 2 (156 mkw.). Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościera się fenomenalny widok na zakole rzeki i wyspę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się m.in. z następujących pomieszczeń: liczne pokoje/sypialnie/gabinety + łazienki + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również rewelacyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy (otulina lasu). W zasięgu wzroku słynne znajduje się jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Cały teren jest solidne ogrodzony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca też prywatną wyspą. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19672)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl