slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 927 m2. Ekskluzywną rezydencję do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 940 tys. zł, czyli 5 875 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 160 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2007 roku. Cztery pokoje wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie oraz zapierające dech w piersiach widoki na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją wśród lasów i pól. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Sklepy oddalone są o ok. poł kilometra. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać jacuzzi na tarasie, światłowód, a także atrakcyjny rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia;
– pralnia;
– wc;
– taras;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– hol;
– wiatrołap;
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenie strychowe;
– taras;
– biuro;
– balkon;
-2 sypialnie;
– łazienka;
– hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z dodatkowym budynkiem garażowo-gospodarczym.  Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem, a także całkowitym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26906)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl