slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 848 995 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 455 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1965. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 866 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem oraz dużym parkingiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, na przedmieściach miasta. Wokół przeważa nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie (klimatyzacja).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje tu:
PRZYZIEMIE: sala gimnastyczna / magazyn / pomieszczenie hydroforni;
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + kotłownia/warsztat + spiżarnia + 2 pokoje;
KONDYGNACJA 1: wc + suszarnia + łazienka + jadalnia + kuchnia + 2 pokoje + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży połączona jest z murowaną halą, co nie tylko podnosi atrakcyjność oferty, ale również czyni z niej rewelacyjną propozycję komercyjną. Obiekt świetnie nadaje się pod: magazyn, halę sportową, zakład tapicerski, stolarnię, warsztat samochodowy czy szklarnię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym inwestorom, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11876)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl