po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Częstochowie

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 660 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji jest jej atrakcyjna lokalizacja oraz wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami drzew, krzewów owocowych. Obok ekskluzywnej rezydencji znajduje się specjalnie wydzielone palenisko, grill ogniskowy, budynek drewniany a także kamienny stół.

Luksusowa rezydencja zaprojektowana oraz urządzona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie oraz nowoczesnym stylu. W środku znajdziemy wiele udogodnień, jak na przykład automatycznie otwierany garaż, bramy czy nadające nowoczesny klimat LED-we oświetlenie. Ciekawostką jest zastosowanie bardzo rzadkiego i drogiego kamienia ozdobnego o nazwie „Galaxy Star”. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: garaż + spiżarnia + wc + kotłownia + wiatrołap + suszarnia + garderoba + pokój rozrywkowy
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + wc + salon + łazienka + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja została objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1980 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 900 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupując luksusową rezydencję za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1757)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
Tel. +48 883 377 575