front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Inowrocławiu

Rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 459 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy i otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o bardzo dużym potencjale – ekskluzywna rezydencja w standardzie deweloperskim, co pozwala wykończyć ją dokładnie według potrzeb i gustu przyszłego właściciela. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji tworzą:
– wiatrołap
– wc
– hol
– łazienka
– kuchnia
– 3 pokoje
– pokój dzienny
– korytarz

Luksusowa rezydencja Ekskluzywna na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja zaprojektowana i wybudowana z dbałością o szczegóły i z wyczuciem dobrego gustu. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 750 metrów kwadratowych. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację ekskluzywnej willi, na której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca. (037-2937)

Kontakt:
e-mail: m.zielinska-goebel@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 570 668 055