front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Kwidzynie

Rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja znajduje się w atrakcyjnej, malowniczej lokalizacji, na nasłonecznionym wzgórzu. Wokół ekskluzywnej rezydencji rozciąga się przepiękna, zadbana działka oraz ogród z wieloma nasadzeniami roślin rabatowych, krzewów, drzew, w którym można zapomnieć o całym świecie nie tylko latem, ale i przez cały rok. Ponadto w ogrodzie znajduje się drewniana altana, drewutnia oraz wyznaczone miejsce do uprawiania warzyw.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: 5 pomieszczeń
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pokój + korytarz + balkon + łazienka z wc + salon + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + balkon + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: przestrzeń do zaadaptowania na cele mieszkalne.

Luksusowa rezydencja objęta słynnym i niezwykle popularnym wśród kupujących programem „0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1990 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 643 metrów kwadratowych. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3615)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85